استفاده از پلاکت و فاکتورهای رشد درون آن

مرکز زیبایی دکتر شیدوش

مرکز زیبایی دکتر شیدوش با حضور پزشکان مجرب و حرفه ای در سطح بین المللی و با استفاده از مدرنترین و مجهزترین امکانات ، تجهیزات و بهترین محصولات زیبایی دنیا در زمیته تزریق نظیر فیلر و بوتولینوم توکسین آماده خدمات رسانی به مراجعین هوشمندی که به فکر جوانی، زیبایی و احترام به خود هستند می باشد تا حال دل آنها را خوبتر کند.

درباره دکتر مهدی شیدوش

دکتر مهدی شیدوش متولد سال ١٣٥٢از کم سن ترین جوانترین دانشجویان کشور بودند که در سن ١٦ سالگی پا به عرصه پزشکی گذاشته و تحصیلات پزشکی خود را در سال ١٣٧٦ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پایان رساندند و بعد از آن در کشور های پیشرفته دنیا از قبیل فرانسه، آلمان، موناکو، آمریکا و ایتالیا دوره های جوانی و زیبایی خود را تکمیل کردند .

ایشان در سال 2016 به عنوان یکی از سخنرانان معتبرترین کنگره های زیبایی پاریس و موناکو انتخاب شدند و تاکنون برای بسیاری از هنرپیشه ها،  ورزشکاران و دولتمردان کارهای حرفه ای انجام دادند.

 لازم به ذکر است که دکتر مهدی شیدوش بدلیل گذراندن تحصیلات زیبایی در کشورهای مختلف به زبانهای انگلیسی، آلمانی ، فرانسه و عربی تسلط کامل داشته.

ایشان مولف کتاب های آموزشی مرجع مراقبت زیبایی آموزشگاه فنی و حرفه ای کشور می باشند و بیش از هزاران پزشک ایران و جهان در ورکشاپ ها و کلاس های آموزشی ایشان حضور داشته اند.

دکتر مهدی شیدوش